Laptopy łączą wyjątkową przenośną funkcjonalność z dużą wydajnością. Dzięki nim można pracować w dowolnym miejscu nie tracąc możliwości korzystania z zasobów, a po skończonej pracy łatwo je złożyć i schować.Sprawdź, który laptop najlepiej pasuje do Ciebie!

Przeciwnicy

Acer Aspire 5 15,6"/i5/8GB/512GB/Win10 (NXH55EP017)

Acer Aspire 5 15,6"/i5/8GB/512GB/Win10 (NXH55EP017)

Rekomendacje

Opinie

  1. Parametry techniczne spełniły moje wymagania. Dysk SSD oczywiście na pokładzie jak i szybki procesor od intela core i5. Chciałem zaczekać aż ceny laptopów z ekranem 4k stanieją ale doszedłem do wniosku ,że nie ma po co bo matryca i tak nie jest tak duża jak w TV ,żeby dostrzec różnicę tym bardziej przy zwykłych czynnościach jak obsługa poczty czy facebook. Jest sporo laptopów na rynku z podobną ceną i specyfikacją ale Acer daje gwarancję na to ,że laptop nawet po kilku latach nie będzie się motał czy rozpadał :)

    Opinie napisał(a) Rambo dnia

  2. Prawie dwa miesiące minęły od zakupu i póki co nie ma do czego się przyczepić. Odpala się w kilka sekund i jest z marszu gotowy do pracy. Jestem asystentem dziennikarskim więc porządny sprzęt jest na wagę złota. Sprawdza się w każdych warunkach, nawet w szczerym słońcu jasność ekranu pozwala na korzystanie co nie jest w wielu przypadkach oczywiste. Pod względem specyfikacji technicznej spełni oczekiwania większości ludzi :)

    Opinie napisał(a) ArturD dnia

  3. Piękny niebieski kolor, lekki, szybko się uruchamia, szybko działają aplikacje, bardzo wygodny w użytkowaniu, bardzo mi się podoba.

    Opinie napisał(a) Krystyna dnia


comments powered by Disqus