Laptopy łączą wyjątkową przenośną funkcjonalność z dużą wydajnością. Dzięki nim można pracować w dowolnym miejscu nie tracąc możliwości korzystania z zasobów, a po skończonej pracy łatwo je złożyć i schować.Sprawdź, który laptop najlepiej pasuje do Ciebie!

APPLE MACBOOK AIR (MQD32ZEA)

APPLE MACBOOK AIR (MQD32ZEA)

od 3379,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Ultrabook z ekranem o przekątnej 13 cali oraz rozdzielczości 1440 x 900 pikseli, wyposażony w procesor Intel® Core™ i5 o częstotliwości 18 GHz, pamięć RAM DDR3 o wielkości 8 GB. Dysk twardy SSD o pojemności 128 GB. Zintegrowana karta graficzna to Intel HD Graphics 6000. Zainstalowany system operacyjny to macOS Sierra.

Przeciwnicy

Apple MacBook Air (MQD32ZEA)

Apple MacBook Air (MQD32ZEA)

Rekomendacje

Opinie

 1. Posiadam ten komputer dwa lata i z zalet to: -długa praca na baterii ok. 10 godzin przy korzystaniu z internetu -wygląd -obudowa z aluminium -cicha praca przy korzystaniu z internetu -dobra jakość wyświetlacza -duża mobilność -mało problematyczny system OSX Wady: -bardzo głośna praca przy bardziej wymagających programach -mała wydajność przy tak dużej cenie -element plastikowy pod wyświetlaczem zaczyna chodzić przy lekkim poruszeniu na boki prawdopodobnie rozszerzył się pod wpływem ciepła -mała ilość programów na system OSX -kamera 720p

  Opinie napisał(a) RS dnia

  Zalety
  czas pracy na baterii
  system
  szybko sie przegrzewa
  wygląd
  Wady
  jakość
  wydajność
 2. drdf

  Opinie napisał(a) Eryk dnia

  Wady
  jakość
  wydajność
 3. Jestem już po miesiącu używania MacBooka Air więc kilka słów na temat tego sprzętu. Jest to moje pierwsze urządzenie od Appla po kilkunastu latach użytkowania komputerów z Windowsem począwszy od Win 95 do Win 10. Dlatego miałem dużo wątpliwości czy przesiadać się na nowy system operacyjny, co wstrzymywało mnie z zakupem MacBooka. Ale po kolei: Wykonanie : laptop jest idealnie spasowany, całość wykonana bardzo starannie trzymając go w rękach masz odczucie, że jest to produkt klasy premium. Bateria: Jeden z większych plusów tego urządzenia. Ładujesz raz i zapominasz o istnieniu ładowarki. Przy pracy z tekstem i przeglądarką internetową bateria spokojnie wystarczy na kilka godzin. System: Jest to moje pierwsze spotkanie z tym systemem dlatego wszystko było tu dla mnie nowością. Jednak kilka dni i posługuję się nim sprawnie. Zainstalowałem wszystkie niezbędne programy jakich używałem na Windowsie lub znalazłem odpowiedniki, które w kilku przypadkach okazały się lepsze. Tak naprawdę niczego mi nie brakuje względem Windowsa. Konfiguracja systemu jest bardzo prosta, użytkownika ma dostęp tylko do podstawowych ustawień jakie są mu niezbędne w codziennej pracy. Wydajność: Zdecydowanie największy plus tego urządzenia. 8 GB RAMU sprawdza się znakomicie. Na codzień ma otwarte 5-6 programów i nie zauważyłem żadnych spadków wydajności. Wszystko dzieje się momentalnie jest to największa różnica w porównaniu ze sprzętem klasy PC. Klawiatura: Dla mnie osobiście ważny element ponieważ dużo piszę. Jest tutaj trochę inne ustawienie względem Windowsa co do tej pory jest bardzo dużym utrudnieniem szczególnie w przypadku klawiszy cmd oraz alt, które do tej pory mylą mi się i uzyskuje inny efekt niż powinienem w przypadku polskich znaków.Jest to ciężkie do zapamiętania ponieważ odruchowo ręka ucieka zaraz za spację i szuka klawisza Alt. Natomiast sama klawiatura jest bardzo wygodna i nie mam do niej większych zastrzeżeń. Ekran: najbardziej sporny element tego komputera, ponieważ czytałem wiele komentarzy iż jest przestarzały o dość niskiej rozdzielczości w porównaniu z ekranami Retina zastosowanymi w MacBookach Pro. Był to jeden z elementów, który wstrzymywał mnie z zakupem. Dziś mogę powiedzieć, że niepotrzebnie. Oczywiście jeśli ktoś przyzwyczajony jest do pracy z matrycami Retina to ten laptop nie będzie dobrym wyborem. Jeśli jesteś fotografem lub montujesz na codzień filmy i zwracasz uwagę na każdy odcień piksela to również daj sobie spokój z zakupem tego sprzętu. Natomiast w moim przypadku, kiedy w większości pracuje nad tekstem tak naprawdę nie zauważyłem większej różnicy co więcej mój poprzedni laptop miał jeszcze niższą rozdzielczość dlatego jest to zmiana na lepsze. Podsumowując był to bardzo dobry wybór i nie żałuję żadnej wydanej złotówki na ten sprzęt. Polecam go wszystkim.

  Opinie napisał(a) Janusz dnia


comments powered by Disqus