Laptopy łączą wyjątkową przenośną funkcjonalność z dużą wydajnością. Dzięki nim można pracować w dowolnym miejscu nie tracąc możliwości korzystania z zasobów, a po skończonej pracy łatwo je złożyć i schować.Sprawdź, który laptop najlepiej pasuje do Ciebie!

Apple Macbook Pro Retina (ME664PL/A) czy Lenovo Legion Y720-15 (80VR0069PB)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Apple Macbook Pro Retina (ME664PL/A)
Lenovo Legion Y720-15 (80VR0069PB)
Remis

Cechy

Apple
Apple Macbook Pro Retina (ME664PL/A)
czy
Lenovo
Lenovo Legion Y720-15 (80VR0069PB)

Opinie

100% poleca ten produkt

Apple Macbook Pro Retina (ME664PL/A)
  1. Znakomity, nikt na rynku nie oferuje czegoś lepszego,

    Opinie napisał(a) Wlodek22 dnia

  2. Napiszę tą opinię po babsku, może bardziej dla Pań niż Panów. Komputer jest boski! Można się w nim zakochać już przy rozfoliowywaniu opakowania. Jest niesamowicie delikatny w dotyku, niebywale elegancki, wręcz doskonały a zarazem bardzo stabilny i mocny. Wyjątkowo odporny na wszelkie zarysowania. Wyświetlacz Retina daje powalające efekty oglądanych obrazów, szkoda, że jeszcze nie wszystkie strony internetowe są przystosowane do tej jakości. Ja nazywam ten komputer swoim Maciusiem i najchętniej zabierałabym go wszędzie. Pozwala zobaczyć nawet 3 filmy pod rząd, bez konieczności ładowania. Fenomenalny sprzęt.

    Opinie napisał(a) Aga dnia

  3. Praca na tym laptopie to czysta przyjemność. Wcześniej pracowałem na laptopach Toshiby, Asusa, Della, no i oczywiście pod windowsem. Teraz to inna bajka. Jakość i estetyka wykonania na najwyższym poziomie. A os x wprost zachwyca - szczególnie pod względem ergonomii. Jedyna rzecz do zmiany, to cena sprzętu.

    Opinie napisał(a) dnia

Brak opinii

Lenovo Legion Y720-15 (80VR0069PB)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki