Laptopy łączą wyjątkową przenośną funkcjonalność z dużą wydajnością. Dzięki nim można pracować w dowolnym miejscu nie tracąc możliwości korzystania z zasobów, a po skończonej pracy łatwo je złożyć i schować.Sprawdź, który laptop najlepiej pasuje do Ciebie!

HP Pavilion (2CU27EA) czy Lenovo Yoga (20CD0038PB)

Wynik

Zwycięzca:
Lenovo Yoga (20CD0038PB)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

HP Pavilion (2CU27EA)

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Lenovo Yoga (20CD0038PB)
Lenovo Yoga (20CD0038PB)

Cechy

HP
HP Pavilion (2CU27EA)
czy
Lenovo
Lenovo Yoga (20CD0038PB)

Przewagi

1 powód dla Lenovo Yoga (20CD0038PB)

Lenovo Yoga (20CD0038PB)
PROCESOR
Częstotliwość procesora 1800MHz czy 3100MHz Lenovo Yoga (20CD0038PB) ma wyższą częstotliwość procesora niż HP Pavilion (2CU27EA) o 0MHz.

Opinie

100% poleca ten produkt

HP Pavilion (2CU27EA)
 1. laptop tylko i wyłącznie do pracy/ internet niczego więcej nie ogarnie, nie warto płacić tej ceny za ładny wygląd

  Opinie napisał(a) B dnia

 2. Komputer jest na razie ok

  Opinie napisał(a) Damian (Hess) dnia

 3. Ludzie, nie kupujcie tego złomu. Matryca beznadziejna (słabe kąty widzenia, blade kolory), dźwięk z wbudowanych głośników słaby. Gry działają źle. Nie pamiętam już jakie. Włączyłem je z ciekawości. Gram tylko na konsolach. Jeśli chodzi o system operacyjny to ten instalowany z partycji recovery działał bardzo źle. Musiałem instalować kupowany w sklepie. Dopiero wówczas komputer działał w miarę dobrze. Trzeba wspomnieć o gnieździe LAN. Otóż jest ono zamocowane "do góry nogami". Przy wyjmowaniu wtyczki kabla trzeba podnieść laptopa aby nacisnąć zatrzask wtyczki.

  Opinie napisał(a) Wojciech dnia

0% poleca ten produkt

Lenovo Yoga (20CD0038PB)
 1. sprzęt praktyczny i dobrze wykonany, wszystkie elementy obudowy są dobrze spasowane, nic nie trzeszczy ani nie ugina się. Podzespoły z najwyższej półki. Cena może trochę odstraszać ale warty jest jej. Dla niezdecydowanych zdecydowanie polecam.

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Po 2 miesiącach użytkowania "wariuje" digitizer, blokuje pracę klawiatury. Ekran bardzo delikatny, wręcz giętki. Taka konstrukcja prawdopodobnie spowodowała uszkodzenie połączenia digitizera z reszta układów. Urządzenie nazbyt delikatne, plastikowe przez co nie warte ceny za jaką zostało kupione.

  Opinie napisał(a) Rymi dnia

 3. Wady: - ciężki jak na 12cali - odciski na obudowie - rysujący się touchpad (moja Toshiba Z930 po 2latach użytkowani ma touchpad mniej zjechany niż Lenovo po 2 miesiącach !!!) - odciski na ekranie (nie jest to istotne ale warto o tym wspomnieć potencjalnemu kupującemu) ... i teraz buy killery: -- układ chłodzenia GŁOŚNY - nawet pod lekkim obciążeniem jest słyszalny Szczerze powiedziawszy nie mogę znaleźć żadnej pozytywnej cechy (poza rysikiem), która by przemawiała za zakupem tego laptopa. Najgorszy zakup jaki dokonałem.

  Opinie napisał(a) NoName dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki