Laptopy łączą wyjątkową przenośną funkcjonalność z dużą wydajnością. Dzięki nim można pracować w dowolnym miejscu nie tracąc możliwości korzystania z zasobów, a po skończonej pracy łatwo je złożyć i schować.Sprawdź, który laptop najlepiej pasuje do Ciebie!

MSI DOMINATOR PRO (GT72S 6QE-250XPL)

MSI DOMINATOR PRO (GT72S 6QE-250XPL)

od 5199,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Intel® Core™ i7-6700HQ 2,6-3,5 GHz, NVIDIA GeForce GTX 980M 4GB (GDDR5), brak systemu operacyjnego, USB 3.1, 6x USB 3.0, miniDP, WiFiac

Przeciwnicy

MSI Dominator Pro (GT72S 6QE-250XPL)

MSI Dominator Pro (GT72S 6QE-250XPL)

Rekomendacje

Opinie

 1. Prócz irytujących śladów które zostają na powierzchni laptopa, nie ma się do czego doczepic. Sprzęt działa sprawnie, a chłodzenie naprawde solidne

  Opinie napisał(a) Grzegorz dnia

  Zalety
  bardzo dobry zestaw
  ciekawy wygląd
  dobre głośniki
  jakość
  mocna karta graficzna
  super podświetlanie
  szybki procesor
  wydajność
  wygląd
  Wady
  palcowanie obudowy matrycy.
 2. Gorąco polecam. Sprzęt dobrej jakości, bardzo wydajny, działa niezawodnie grafika jest powalająca. Dobra jakość i odtwarzanie szczegółów niezawodne. Szybkość zadowalająca. Mam nadzieję że jakiś czas będzie mnie to zadowalało do chwili gdy technika nie zrobi następnego kroku i nie zaskoczy nas nowymi możliwościami.

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia

 3. Świetna maszyna, działa jak sobie to wyobrażałem a nawet lepiej. Szybkość, sprawność i działanie godne polecenia. Mam nadzieję że wytrzyma ostre traktowanie podczas ostrych gier.

  Opinie napisał(a) Andrzej dnia


comments powered by Disqus